Sepet() adet
 

DAMİ NEDİR, NEDEN DAMİ ?

 

Dami  ev  ve/veya iş yerinizde kullandığınız damacanalar için özel tasarlanmış kılıf sistemleridir. Tasarımın  ana  amacı  yaşadığımız  her yerde damacan suyumuzun  sağlıkla  muhafaza edilmesi  kadar  hayatımıza  neşe  ve  estetik  katmaktır.

 Pompa  basmalı Dami ile  artık  damacana  suyunuzu  saklamak  zorunda  değilsiniz.  Özel tasarım Dami ile suyunuzu evinizin  her köşesine taşımanız mümkün....

 Sebil üstü damacanalara yönelik kılıf tasarımı  sayesinde  evinizin  stili ne olursa  olsun dekorasyonunuzu tamamlayacak renk  ve tarzda bir Dami yaratmak mümkün. İşyerinizde ise  kurumsal  kimliğinizle bütünleşen logolu tasarımlar ve  imaj çalışmalarınızın sergilenmesine olanak sağlar.

 

Dami...

 HER SU İÇTİĞİNİZDE SİZE KEYİF VERMEK ÜZERE   TASARLANDI .

 

Bunun yanı sıra ;

 Damacana  ve suyunuzu  güneşin zararlı etkilerinden  korur

Su içinde zararlı mikroorganizmanaların üremesini engeller

Damacananın  yosunlanmasını  engeller

Cam damacanaları darbelere karşı korur

Dekorasyonunuzu tamamlar

İdael bir hediyedir.

 DAMACANALAR  HAKKINDA  BİLMEMİZ  GEREKENLER...

 

İngiltere Gıda Standartları Enstitüsü’nün açıklamasına göre gün içinde alınan BPA miktarının vücut ağırlığı ile dengeli bir uyum içinde olması gerekmektedir. Sahip olunan kilo başına günde 50 mikrogram kimyasal madde ‘normal değer’ olarak kabul edilmektedir. Bu rakamın üstüne çıkıldığı anda kalp, diabet ve karaciğer riski iki kat artmaktadır. Damacanadaki suyun güneşe maruz kalması durumunda, damacananın imal edildiği plastik çözünerek içinde bulunan sentetik organik kimyasal madde suya karışmaktadır. Ayrıca güneş ile temas eden damacana, zararlı mikroorganizmaların üremesine neden olmaktadır. Bu nedenlerden ötürü ev ve iş yerlerinde kullanılan damacana su, mutlaka serin, güneş ışığından uzak ve kuru ortamlarda saklanmalıdır.

 

 
   
  DAMACANA KILIFI ürünümüz 551 sayılı PATENT HAKLARININ KORUNMASI kanununa göre, 15/05/2012 tarihli ve 2012/05665 nolu başvuru ile korunmaktadır
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
Sosyal Medya
   
Designed by : Asilnet Web Tasarım © 2013 - Coded By :Denizsoft
Hakkımızda - Gizlilik Sözleşmesi - Mesafeli Satış Sözleşmesi - Öneri Talep, Şikayet Formu